Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.MÍSTO - TK Olymp Praha

Skupina A Techlovský Tomáš Zeman Patrik Luxa Tommy Švec Daniel Pořadí Počet vítězství  
A1 Techlovský Tomáš   4-0 4-0 4-1 1. 3  
A2 Zeman Patrik 0-4   4-2 4-2 2. 2  
A3 Luxa Tommy 0-4 2-4   0-4 4. 0  
A4 Švec Daniel 1-4 2-4 4-0   3. 1  
                 
Skupina B Šimek Kristián Michel Maxim Chmelař Marek Kovařík Dominik Pořadí Počet vítězství  
B1 Šimek Kristián   4-1 4-0 4-0 1. 3  
B2 Michel Maxim 1-4   4-3 4-1 2. 2  
B3 Chmelař Marek 0-4 3-4   0-4 4. 0  
B4 Kovařík Dominik 0-4 1-4 4-0   3. 1  
                 
Skupina C  Kabrhel Šimon Jourdren Philippe Gao Tianshuo Šebek Filip Pořadí Počet vítězství  
C1 Kabrhel Šimon   1-4 4-0 4-1 2. 2  
C2 Jourdren Philippe 4-1   4-0 4-1 1. 3  
C3 Gao Tianshuo 0-4 0-4   0-4 4. 0  
C4 Šebek Filip 1-4 1-4 4-0   3. 1  
                 
Skupina D Zapský Tobiáš Kovář Josef Smolík David Manhart Jakub Pořadí Počet vítězství  
D1 Zapský Tobiáš   4-3 4-3 4-1 1. 3  
D2 Kovář Josef 3-4   4-2 4-1 2. 2  
D3 Smolík David 3-4 2-4   4-0 3. 1  
D4 Manhart Jakub 1-4 1-4 0-4   4. 0  
                 
Skupina E Pšeničny Dima Horáček Filip Stehlik Vilém Motl Ondřej Drlík David Pořadí Počet vítězství
E1 Pšeničny Dima   4-0 2-4 4-0 1-4 3. 2
E2 Horáček Filip 0-4   1-4 0-4 0-4 5. 0
E3 Stehlik Vilém 4-2 4-1   4-3 0-4 2. 3
E4 Motl Ondřej 0-4 4-0 3-4   0-4 4. 1
E5 Drlík David 4-1 4-0 4-0 4-0   1. 4
               

 

 

 Pa

         
         
  Techlovský Tomáš      
         
    Stehlík Vilém    
Kabrhel Šimon   4-3    
  Stehlík Vilém      
Stehlík Vilém 4-1      
      Stehlík Vilém  
      4-1  
  Michel Maxim      
         
    Zapský Tobiáš    
    4-1    
  Zapský Tobiáš      
         
      Šimek Kristán  
      4-1  
  Jourdren Philippe      
         
    Jourdren Philippe    
    4-0    
  Drlík David      
         
      Šimek Kristán  
Zeman Patrik     4-1  
  Kovář Josef      
Kovář Josef 4-2      
    Šimek Kristán    
    4-2    
  Šimek Kristán      
         
         
         
         
       

 

POŘADÍ - SPARTA HEAD BABYTENIS TOUR LÉTO 2019 - Chlapci
                 
                 
                 
Pořadí Příjmení 1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj 4. turnaj 5. turnaj Masters Celkem
1. Šimek Kristán 300           300
2. Stehlík Vilém 250           250
3.-4. Zapský Tobiáš 200           200
  Jourdren Philippe 200           200
5.-8. Techlovský Tomáš 100           100
  Michel Maxim 100           100
  Drlík David 100           100
  Kovář Josef 100           100
9.-10. Kabrhel Šimon 50           50
  Zeman Patrik 50           50
11.-15. Kovařík Dominik 20           20
  Pšeničný Dima 20           20
  Šebek Filip 20           20
  Smolík David 20           20
  Švec Daniel 20           20
16.-20. Luxa Tommy 10           10
  Chmelař Marek 10           10
  Gao Tianshuo 10           10
  Motl Ondřej 10           10
  Manhart Jakub 5           5
21. Horáček Filip 5           5
                0
 

Fotografie